Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Konkurs fotograficzny - PTAKI - "Kierunek przyroda Milanówka"

data wytworzenia: środa, 19 października 2016,
data aktualizacji: środa, 19 października 2016

Stowarzyszenie Razem dla Milanówka serdecznie zaprasza do udziału w KONKURSIE  FOTOGRAFICZNYM - PTAKI - „KIERUNEK PRZYRODA MILANÓWKA”.

JEŚLI: Twoją pasją są ptaki, masz otwarte serce i oczy na świat, lubisz fotografować, posiadasz w swych zbiorach własne zdjęcia milanowskich ptaków,

TO: serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, którego rozstrzygnięcie nastąpi w dniu 14 listopada 2016 r.

Prace zostaną opublikowane na miejskiej stronie internetowej „Kierunek Milanówek” w zakładce „Przyroda Milanówka”.

Dla zwycięzców konkursu przewidujemy również nagrody rzeczowe.

Wyróżnione prace zostaną udostępnione publicznie podczas wystawy poplenerowej w dniach 25-27 listopada 2016 r., która odbędzie się w Milanówku.

Prace konkursowe powinny być przekazane w formacie JPG. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić nie więcej niż 6 fotografii. Zgłoszenia wraz z załączonymi plikami JPG należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: kasiabork3@gmail.com. W zgłoszeniu trzeba podać: imię i nazwisko autora zdjęć, dane kontaktowe (e-mail, nr telefonu), ewentualnie wskazać miejsca, w których zostały wykonane zdjęcia.

Termin nadsyłania fotografii: 12.11.2016 r.

Informacji dotyczących konkursu udzielają:

Więcej informacji na: https://web.facebook.com/RazemdlaMilanowka/


« Wróć do listy aktualności