Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Straż Miejska ujęła przestępców w Milanówku

data wytworzenia: środa, 11 października 2017,
data aktualizacji: środa, 11 października 2017

W dniu 9 października br. strażnicy miejscy zostali wezwani do sklepu przy ul. Kościuszki.

Osoby z obsługi rozpoznały mężczyznę, który kilka dni temu dokonał kradzieży torebki należącej do mieszkanki Milanówka. Dzięki czujności obsługi wysłany na miejsce patrol straży miejskiej nie miał najmniejszych problemów w identyfikacji osoby - sprawny przepływ informacji doprowadził do ujęcia sprawcy kradzieży.

Wcześniej tj.  w nocy z 30 września na 1 października br., straż miejska podjęła równie ważną interwencje. Uwagę operatora monitoringu przyciągnęła para nastolatków, która przemieszczała się w okolicy skrzyżowania ulic Grudowskiej i Królewskiej. Około godz. 4:00 operator skupił się na młodym mężczyźnie, którego zainteresowały zabezpieczenia kiosku. Po kilku chwilach obserwacji wskazany mężczyzna zerwał rolety zabezpieczające punkt sprzedaży i wybił szybę. Po akcie dewastacji młode osoby zaczęły szybko oddalać się z miejsca zdarzenia.  Operator monitoringu niezwłocznie przekazał informację dyżurnemu Straży Miejskiej. Szybkie i skoordynowane działania operatora i patrolu Straży Miejskiej doprowadziły do ujęcia sprawcy. Agresywnego mężczyznę patrol ujął na ulicy Długiej. Krewki mężczyzna został przekazany do dyspozycji KPP Grodzisk Mazowiecki, celem dokonania czynności służbowych.

« Wróć do listy aktualności