Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij
Strona główna »  Aktualności»  Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

Akademia Talentów w Milanówku

14.10.2017, Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Spacerowa 4 12:00, Kultura - Inne

14 października rusza pilotażowy program Akademii Talentów w Milanówku.

Miejska Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Stospotkań, Rady Rodziców i Szkoły Podstawowe zapraszają wszystkich chętnych do udziału w pilotażu projektu pod hasłem „Akademia Talentów”.

„Akademia Talentów” adresowana jest do dzieci oraz młodzieży z milanowskich szkół. Celem akademii jest wzmacnianie i rozwój talentów wśród młodych mieszkańców naszego miasta. Projekt zakłada zorganizowanie naukowych warsztatów, laboratoriów oraz wykładów. Prowadzący w formie projektów edukacyjnych będą rozbudzać i wzmacniać talenty dzieci i młodzieży korzystając z nowoczesnych metod edukacyjnych stosowanych przez Uniwersytety Dziecięce w Polsce i za granicą.

Zapisy do Akademii Talentów prowadzi Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku pod numerem telefonu 22 755 81 13. Udział w Akademii Talentów jest bezpłatny.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 14 października ( sobota), w związku z organizacją Akademii Talentów wypożyczalnia będzie nieczynna.

Poniżej prezentujemy program pierwszego spotkania.

Serdecznie zapraszamy!

« wróć do listy wydarzeń


Wersja do druku