Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Konferencja prasowa "Za Niezależnym Życiem"

data wytworzenia: poniedziałek, 11 grudnia 2017,
data aktualizacji: poniedziałek, 11 grudnia 2017

Zgodnie z postanowieniem tegorocznego III Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami, pragniemy kontynuować działania mające na celu poprawę jakości życia osób z niepełnosprawnościami.

Właśnie dlatego chcemy przedstawić efekty prac całego środowiska, wypracowane nie tylko podczas konwentów regionalnych i Kongresu, ale także podczas wielu tygodni przed i po tych wydarzeniach, na konferencji prasowej „Za niezależnym życiem”. Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia w godz. 9.00-9.30 w Warszawie, w gościnnych progach Uniwersytetu Warszawskiego (Sala Senatu – ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

Program konferencji znajduje się w załączniku.

Będzie to bardzo ważne wydarzenie, podczas którego zostanie przedstawiona deklaracja przyjęta przez nas wszystkich podczas III Kongresu oraz finalna wersja założeń dla Nowego Systemu Wsparcia, nad którymi pracowaliśmy w pocie czoła.

Na konferencję prasową zaprosiliśmy licznych przedstawicieli mediów ogólnopolskich.
Nie wyobrażamy sobie tej ważnej chwili bez Państwa obecności!

Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w tym spotkaniu zapraszamy do udziału poprzez transmisję online, która będzie dostępna na stronie www.konwencja.org

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy na konferencję prasową i jednocześnie zachęcamy do aktywnego promowania tego wydarzenia w Państwa środowisku i organizacjach, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w tym ważnym spotkaniu.

Ruszamy również z akcją #ZaNiezależnymŻyciem, której celem jest promocja Założeń dla Nowego Systemu Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami, ale także działań, które czynione są na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Grafika znajduje się poniżej oraz w załączeniu. Zapraszamy także do jej podpisywania #ZaNiezależnymŻyciem.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie Państwa obecności mailowo lub telefonicznie, kontaktując się z panią Anną Matiaszek  (anna.matiaszek@firr.org.pl, tel. 663 603 408)

Do zobaczenia!

« Wróć do listy aktualności