Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - miejskie

Wyczyść filtr
data wytworzenia: piątek, 8 grudnia 2017, data aktualizacji: piątek, 8 grudnia 2017 Zmarł wójt Nadarzyna Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Janusza Grzyba, miał 55 lat. Absolwent Wyższej Szkoły Rolniczo-Pedagogicznej w Siedlcach oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warsz... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 8 grudnia 2017, data aktualizacji: środa, 20 grudnia 2017 Zapraszamy do składania uwag Zapraszamy wszystkich mieszkańców Milanówka do składania swoich uwag na temat projektu „Uchwały Reklamowej” dot. m.in. zasad i warunków sytuowania tablic i urządzeń reklamowych oraz obiektów małej arc... Więcej »
data wytworzenia: czwartek, 7 grudnia 2017, data aktualizacji: czwartek, 7 grudnia 2017 Zamknięcie ulicy na odcinku ul. Krakowskej i Kościelnej W związku z rozpoczęciem robót w zakresie zagospodarowania wód opadowych na ulicy Kościuszki na odcinku od ul. Krakowskiej do ul. Kościelnej ulica będzie zamknięta dla ruchu w dniach od 8 do 15 grudni... Więcej »
data wytworzenia: środa, 6 grudnia 2017, data aktualizacji: wtorek, 19 grudnia 2017 Budżet Obywatelski 2018 - Głosowanie Sedecznie zapraszamy Mieszkańców Milanówka do głosowania na projekty w Budżecie Obywatelskim 2018. Głosować można: online, wypełniając ankietę lub oddając głos w jednym z punktów na terenie Milanówka... Więcej »
data wytworzenia: środa, 6 grudnia 2017, data aktualizacji: środa, 6 grudnia 2017 Spotkania Burmistrza Miasta Milanówka z Mieszkańcami W dniach 27-28 listopada 2017 r. odbyły się spotkania Burmistrza Miasta Milanówka z Mieszkańcami. Podczas nich została przedstawiona prezentacja, która dotyczyła studium uwarunkowań i kierunków zagos... Więcej »