Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij
Strona główna »  Mieszkańcy»  Milanówek Miasto Mieszkańców»  Konsultacje społeczne

Konsultacje dotyczące zasad udzielania dotacji celowej z budżetu gminy Milanówek na zmianę systemu ogrzewania na proekologiczne

Burmistrz Miasta Milanówka przedstawia do konsultacji zasady udzielania dotacji celowej z budżetu gminy Milanówek na zmianę systemu ogrzewania na proekologiczne.

  • forma konsultacji: pisemna
  • termin konsultacji: od 28 lutego 2017 r. do 7 marca 2017 r.
  • komórka odpowiedzialna: Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią
  • osoby do kontaktu:

Opracowanie dotyczące określenia zasad udzielania dotacji celowej z budżetu gminy Milanówek na zmianę systemu ogrzewania na proekologiczne udostępnione będzie w wersji elektronicznej na stronie www.milanowek.pl oraz w wersji papierowej - w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią przy ul. Spacerowej 4.

Zapraszamy Mieszkańców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów, prowadzących działalność pożytku publicznego, działających na terenie Milanówka do wnoszenia uwag i opinii w terminie od 28 lutego 2017 r. do 7 marca 2017 r. za pośrednictwem załączonego formularza:

  • w formie pisemnej: osobiście do Urzędu Miasta Milanówka Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią, ul. Spacerowa 4, 05-822 Milanówek,
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej: bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym na adres: karolina.krajewska@milanowek.pl lub emilia.misiak@milanowek.pl.

Pliki do pobrania:


Wersja do druku