Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij
Strona główna »  Mieszkańcy»  Infrastruktura i inwestycje»  Internet 300 MB/s

Przyłącz się do sieci światłowodowej w Milanówku

Świat przyspiesza, Internet również. Dlatego Orange w wielu miejscach w Polsce buduje łącza światłowodowe, które zapewniają dostęp do szybkiego Internetu. Taka inwestycja planowana jest również w Milanówku. Dzięki światłowodowi Mieszkańcy Milanówka otrzymają dostęp do Internetu 300 Mb/s, telewizji i telefonii najwyższej jakości. Przedsiębiorstwa uzyskają warunki dla rozwoju swoich biznesów, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom teleinformatycznym.

Obecnie firma Orange Polska przeprowadza analizę faktycznego zapotrzebowania na tego typu usługi w Milanówku. Decyzja o skali realizacji inwestycji będzie zależała od wyników rozpoznania rynku. Im więcej osób i przedsiębiorstw potwierdzi zainteresowanie doprowadzeniem sieci do ich nieruchomości i skorzystaniem z usług, tym większa jest szansa na to, iż firma Orange Polska zrealizuje inwestycję na terenie całego Miasta.

W najbliższym czasie planujemy również zorganizowanie dla zainteresowanych osób darmowych szkoleń, podczas których zaprezentujemy między innymi, jak za pośrednictwem sieci: za darmo rozmawiać z rodziną i przyjaciółmi na całym świecie, bezpiecznie robić zakupy w sklepach internetowych, podnosić własne kwalifikacje, dokonywać transakcji w bankach, korzystać z usług administracji publicznej, planować podróże oraz szukać pracy lub sprzedawać własne produkty.

Zapraszamy Państwa do udziału w tej pionierskiej w Milanówku inicjatywie. Wspólnie zróbmy krok w przyszłość i zostańmy Miastem, które w całości zostanie objęte dostępem do szerokopasmowego Internetu. Aby potwierdzić zainteresowanie przyłączeniem do światłowodowej sieci Orange, wystarczy wypełnić załączoną deklarację i przekazać ją w dogodnej dla Państwa formie:

  • przesyłając skan deklaracji (plik do pobrania poniżej) na adres: cyfrowymilanowek@orange.com
  • pozostawiając deklarację w urnie znajdującej się w Urzędzie Miasta Milanówka:
    • sekretariat, I p., budynek A, ul. Kościuszki 45
    • punkt obsługi interesanta, budynek C, ul. Spacerowa 4
  • dzwoniąc na dedykowaną infolinię 800 606 606
  • w trakcie wizyty naszego przedstawiciela.

W załączniku przesyłamy Państwu szczegóły oferty Orange i gorąco zachęcamy do lektury. W przypadku dużego Państwa zainteresowania nowoczesne usługi Orange będą dostępne w Milanówku już w 2017 r. Nie zwlekaj i złóż swoją deklarację - Włącz się już dziś!

Z poważaniem,

Burmistrz Miasta Milanówka
Wiesława Kwiatkowska

Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Sieci Szerokopasmowej
Tomasz Kowal


Pliki do pobrania:

Zobacz również:


Wersja do druku