Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Urzędnicy wspierają mieszkańców na Święta

data wytworzenia: środa, 27 grudnia 2017,
data aktualizacji: piątek, 29 grudnia 2017

Pracownicy Urzędu Miasta oraz jednostek organizacyjnych miasta chcieli na Święta Bożego Narodzenia wesprzeć Milanowskie rodziny, które mają trudniejszą sytuację życiową.

Przy wsparciu Ośrodka Pomocy Społecznej z Milanówka i wywiadów wśród mieszkańców wytypowane zostały 3 milanowskie rodziny, dla których przeprowadzona została zbiórka pieniężna wśród urzędników. Za zebraną kwotę zakupione zostały kosmetyki, pościele, poszwy, chemia, przybory kuchenne i prezenty dla najmłodszych. Do zbiórki włączyli się także sponsorzy, którzy dodatkowo podarowali lub zakupili niezbędne rzeczy.

W piątek 22 grudnia br., w imieniu pracowników Urzędu Miasta oraz pracowników Jednostek Organizacyjnych Gminy, które włączyły się do zbiórki, Pani Burmistrz Wiesława Kwiatkowska, wraz z Panią Kierownik OPS Krystyną Kott przy wsparciu Straży Miejskiej przekazali paczki Świąteczne. Wytypowane rodziny były mile zaskoczone. Takie działania przynoszą mnóstwo satysfakcji, buduję więzi wśród pomagających, a skromnym rodzinom, które nie proszą o pomoc, a mimo to ją otrzymują dają w tym okresie świątecznym mnóstwo radości i wzruszenia. Za rok planujemy podjąć podobne działania, do których włączenia się zapraszamy już dziś.

Serdeczne podziękowania dla:

Pracowników Urzędu Miasta i Jednostek Organizacyjnych Gminy - za każdą przekazaną złotówkę oraz zakup akumulatora dla jednej z rodzin;

Dariusza Bednarczyka (firma DAR-BUD) – za zakupienie drzwi wejściowych dla jednej z rodzin;

Konstancji Dołęga-Dołęgowskiej (firma Cukierki Reklamowe) – za podarowanie krówek dla 3 rodzin;

Anonimowego darczyńcy - za przekazanie odzieży dla rodzin;

Mieszkańcom Milanówka – za zakup 3 koców i 3 zestawów ręczników dla rodzin;

Szczególne podziękowania dla Staży Miejskiej za okazaną pomoc.

Galeria zdjęć

« Wróć do listy aktualności